Česko – Slovensko hľadá svojho miliardára. (Andreja - Andreja)

Autor: Róbert Katuš | 18.10.2013 o 13:36 | (upravené 18.10.2013 o 13:58) Karma článku: 10,99 | Prečítané:  234x

Momentálne začínam vnímať bližšie aj českú politiku a prišiel som na to, že Česi sú na tom rovnako ako Slováci čo sa týka politiky = vládne tu rovnaká korporátna pseudodemokracia, ale v niečom nás predsa len predbehli ( tu už sedí prvý politik vo vazbe za korupciu ) na rozdiel u nás za 24 rokov nebol odsúdený žiadny vysokopostavený politik (u nás si úspešne kryjú  „záda“ : Vezír Mikimu a Muftymu, Miki Muftymu a Vezírovi , Mufty Mikimu a Vezírovi … atd. dokola).

ABABfotograf

Aby som prešiel k názvu tohto blogu, tak na oboch politických poliach sa črtá rovnaký trend. Ovčanom oboch krajín sa naskytne jedinečná príležitosť: „zvoliť si svojho vlastného miliardára:“

-      Na Slovensku dokonca za prezidenta (A. Kisku)

-      V Čechách do poslanecké sněmovny (t.j, ako u nás parlament)  

Pre vysvetlenie, čo sa vlastne deje na našich politických scénach v krátkosti:

Doteraz korporácie (džejenty a dženta)  si vytvárali svoje politické strany po tajme a následne, keď sa dostali k moci tieto ich strany (HZDS, SDL, ANO, SOP, SDKU, SMER, atd...), tak zo zákulisia ťahali za nitky.

Ale teraz už zistili, že voliči sú takí hlúpi („Hovna“) a dokážu si zvoliť aj priamo  ľudí, ktorí na ich chudobe a nešťastí dokázali zbohatnúť (Kiska = Triangel, Quatro , Babiš = Agrofert = umelé hnojivá, čiže nepriamo ovplyvňuje ceny a toxikáciu potravín).

V posledných rokoch si Babiš skúpil hlavné mainstreamové skupiny v Čechách, lebo ako šikovný podnikateľ zistil v čom spočíva hlavná sila: „Kto ovláda média, ovláda myslenie ľudí“ A nemusím opisovať, aké skupiny vlastnia slovenské mainstreamové média, dokonca aj RTVS, ktorú ovládajú nepriamo cez nastrčených prisluhovačov (že Václave z Narkózy).

Takže v najbližších voľbách očakávam, že už do parlamentu budú kandidovať:

Pór , Kmotrík, Móric (ten už tam bol), Haščák, Široký, Brhel, Tkáč atd.

A očakávam, že Slováci ich aj zvolia, lebo uveria, že oni si už nakradli dosť a viac nepotrebujú J

Kedže na skúšku sme si zvolili ich chudobnejších prisluhovačov ako napr.: Poškodený Pečiatok, MotyliKár Melatinský, Penta Zvolená, Generalisimo Glvnáč, , Ľ. nerozVážny, atd,...  a na vrchole Samozvaný Vezír, ktorí to všetko vymyslel vlastnou hlavou.

Na záver dodám na obranu A. Kisku: neviem kto ho tam chce dosadiť a čo sa za tým skrýva, (ľuďom už len ostáva veriť, že ho tam ženie iba jeho čistý úmysel pomáhať ľuďom ako sa o to snaží cez anjela) Ale tých Modrých a Dobrých anjelov tu máme u nás dosť, a poniektorých sme už prekukli (že Vilu Postavil).

Ale ak si nezvolíme nejakým zázrakom za El Prezidenta Vezíra, ale zvolíme si Kisku ( pripomínam, že nie som jeho podporovateľ ), tak to bude 1x od vzniku SR, že budeme mať prezidenta, za ktorého sa nemusíme hanbiť. Ne tak? Poľovník Gašparko Alzheimerovský a Rýľokujec Topánkošičovský ?  

Ale keďže viem, že Vy toho Vezíra za toho prezidenta zvolíte, tak ja radšej  odídem zo Slovenka, a vlastne som už odišiel pred pol rokom!

Týmto zdravím Súdruha Kaliho a chcem mu verejne ohlásiť, že sa pravidelne chodím hlásiť svojím rodičom a pomáham Slovenskej ekonomike v exporte s vývozom biopotravín priamo z dvora (pivnice).

PS 1: Pre Súdruha Pečiatka, na konci roka ti pošlem požiadavku o vrátenie DPH za moje exportné podnikateľské aktivity. (som si všimol, že na Slovensku je to štandard).

PS 2: Pre súdruha podnikateľa Babiša, ktorý tvrdí „Ty vole, volte mne bude líp“ a ja mu odkazujem „Ty vole, dobre už bolo !“

 

 

Teľo mi scel  

(eRKej)

momentálne z Prahy

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Prečo je nevyhnutná vojna Facebooku a Bruselu

Padol prvý výstrel v regulačnej vojne, ktorá bude určovať podobu Európy.

DOMOV

Únos, ktorý prispel k zrušeniu amnestií, prekonal očakávania

Od marca ho videlo vyše 275-tisíc divákov.


Už ste čítali?