Česko – Slovensko hľadá svojho miliardára. (Andreja - Andreja)

Autor: Róbert Katuš | 18.10.2013 o 13:36 | (upravené 18.10.2013 o 13:58) Karma článku: 10,99 | Prečítané:  238x

Momentálne začínam vnímať bližšie aj českú politiku a prišiel som na to, že Česi sú na tom rovnako ako Slováci čo sa týka politiky = vládne tu rovnaká korporátna pseudodemokracia, ale v niečom nás predsa len predbehli ( tu už sedí prvý politik vo vazbe za korupciu ) na rozdiel u nás za 24 rokov nebol odsúdený žiadny vysokopostavený politik (u nás si úspešne kryjú  „záda“ : Vezír Mikimu a Muftymu, Miki Muftymu a Vezírovi , Mufty Mikimu a Vezírovi … atd. dokola).

ABABfotograf

Aby som prešiel k názvu tohto blogu, tak na oboch politických poliach sa črtá rovnaký trend. Ovčanom oboch krajín sa naskytne jedinečná príležitosť: „zvoliť si svojho vlastného miliardára:“

-      Na Slovensku dokonca za prezidenta (A. Kisku)

-      V Čechách do poslanecké sněmovny (t.j, ako u nás parlament)  

Pre vysvetlenie, čo sa vlastne deje na našich politických scénach v krátkosti:

Doteraz korporácie (džejenty a dženta)  si vytvárali svoje politické strany po tajme a následne, keď sa dostali k moci tieto ich strany (HZDS, SDL, ANO, SOP, SDKU, SMER, atd...), tak zo zákulisia ťahali za nitky.

Ale teraz už zistili, že voliči sú takí hlúpi („Hovna“) a dokážu si zvoliť aj priamo  ľudí, ktorí na ich chudobe a nešťastí dokázali zbohatnúť (Kiska = Triangel, Quatro , Babiš = Agrofert = umelé hnojivá, čiže nepriamo ovplyvňuje ceny a toxikáciu potravín).

V posledných rokoch si Babiš skúpil hlavné mainstreamové skupiny v Čechách, lebo ako šikovný podnikateľ zistil v čom spočíva hlavná sila: „Kto ovláda média, ovláda myslenie ľudí“ A nemusím opisovať, aké skupiny vlastnia slovenské mainstreamové média, dokonca aj RTVS, ktorú ovládajú nepriamo cez nastrčených prisluhovačov (že Václave z Narkózy).

Takže v najbližších voľbách očakávam, že už do parlamentu budú kandidovať:

Pór , Kmotrík, Móric (ten už tam bol), Haščák, Široký, Brhel, Tkáč atd.

A očakávam, že Slováci ich aj zvolia, lebo uveria, že oni si už nakradli dosť a viac nepotrebujú J

Kedže na skúšku sme si zvolili ich chudobnejších prisluhovačov ako napr.: Poškodený Pečiatok, MotyliKár Melatinský, Penta Zvolená, Generalisimo Glvnáč, , Ľ. nerozVážny, atd,...  a na vrchole Samozvaný Vezír, ktorí to všetko vymyslel vlastnou hlavou.

Na záver dodám na obranu A. Kisku: neviem kto ho tam chce dosadiť a čo sa za tým skrýva, (ľuďom už len ostáva veriť, že ho tam ženie iba jeho čistý úmysel pomáhať ľuďom ako sa o to snaží cez anjela) Ale tých Modrých a Dobrých anjelov tu máme u nás dosť, a poniektorých sme už prekukli (že Vilu Postavil).

Ale ak si nezvolíme nejakým zázrakom za El Prezidenta Vezíra, ale zvolíme si Kisku ( pripomínam, že nie som jeho podporovateľ ), tak to bude 1x od vzniku SR, že budeme mať prezidenta, za ktorého sa nemusíme hanbiť. Ne tak? Poľovník Gašparko Alzheimerovský a Rýľokujec Topánkošičovský ?  

Ale keďže viem, že Vy toho Vezíra za toho prezidenta zvolíte, tak ja radšej  odídem zo Slovenka, a vlastne som už odišiel pred pol rokom!

Týmto zdravím Súdruha Kaliho a chcem mu verejne ohlásiť, že sa pravidelne chodím hlásiť svojím rodičom a pomáham Slovenskej ekonomike v exporte s vývozom biopotravín priamo z dvora (pivnice).

PS 1: Pre Súdruha Pečiatka, na konci roka ti pošlem požiadavku o vrátenie DPH za moje exportné podnikateľské aktivity. (som si všimol, že na Slovensku je to štandard).

PS 2: Pre súdruha podnikateľa Babiša, ktorý tvrdí „Ty vole, volte mne bude líp“ a ja mu odkazujem „Ty vole, dobre už bolo !“

 

 

Teľo mi scel  

(eRKej)

momentálne z Prahy

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?