Kde sú dnes štrajkujúci učitelia?

Autor: Róbert Katuš | 12.3.2013 o 13:11 | (upravené 12.3.2013 o 14:24) Karma článku: 5,61 | Prečítané:  394x

To je otázka, dnes sa začali písomné maturity na stredných školách, bola to jedinečná možnosť ako zobudiť dosť veľkú časť obyvateľov tohto Absurdistanu. Stačilo by bojkotovať maturity.

 

Vysvetlím ako:

1.) .....1.Zopár tisíc maturantov by si uvedomilo, že im je bránené riadne ukončiť školu!

2.)........... 2.Rodičia maturantov, by si uvedomili, že ich deti nebudú mať ukončenú školu s maturitou!

3.)........... 3.Táto vláda by si uvedomila, že bezpodmienečne musí ustúpiť podmienkam učiteľom!

4.) .....4.Ale na prvé miesto by ste nemali dávať zvýšenie vašich platov, ale zmenu systému (nie len školského), tým pádom by sa to nabaľovalo a pridali by sa k vám aj ostatní občania.

Verte tomu, že vláda by potom nemala na výber!

Tieto vaše jednodňové výlety (protesty) vám akurát tak ubrali na plate, keď ste začali protestovať mali ste pokračovať, aby ste skutočne niečo dosiahli. (za 5% ste sa dali kúpiť)

Učitelia mali ste konečne možnosť chytiť vládu za gule a nie iba robiť si výlety do krajským miest a akože protestovať, videl som to na vlastne oči v Košiciach, učitelia z dedín prišli do mesta objednaným autobusom viac na nákupy ako na protest!

Keď sa konali protesty proti systému, tak nebolo tam ani jedného z vás! Pochopte konečne, kto vám má platiť to navýšenie platov? Nie vláda, ale občania vám to musia zaplatiť, ktorí platia dane tomuto štátu zo svojich zodratých rúk a tie peniaze sa následne prerozdelia na platy zamestnancom štátu a tými ste aj vy! Poviete si veď aj Vám z platu sťahujú peniaze (odvody a dane). Len tie odvody a dane čo platíte vy na vás musel najprv niekto skutočne odpracovať(mimo štátnej správy) a dať ich do rozpočtu! Dnes pracuje 1,2 milióna ľudí na 5,5 milióna, veď ste predsa študovaní ľudia, mali by ste to predsa pochopiť, že tak to ďalej nepôjde!

Pochopte to už konečne, vašu výhodu. Ak príde obyčajný robotník štrajkovať proti zmene systému, tak jedine čo dosiahne je to, že ho zbijú korytnačky niekde na námestí a vyhodia ho z fabriky! Lebo ten robotník nemá ako chytiť vládu za gule (jedine, ak ju ten robotník chyti fyzicky a hodí do Dunaja), ale vy štátni zamestnanci máte tu moc (napr. bojkotom maturít). Proste máte páky ako vydierať tento systém. A nemusí to byť celé Slovensko stačí, ak by to spravilo 50 škôl na Slovensku.

U mňa ste len intelektuálni otroci tohto režimu, zatracujem Vás a nezaslúžite si ani také platy ako máte, česť výnimkám (20 rokov chodím do školy spoznal som veľa učiteľov, ale tie výnimky napočítam na prstoch 2 rúk). Za to ako vyzerá dnešné školstvo nesú zodpovednoť aj samotní učitelia.

Na záver už len dodám, že som vás doteraz podporoval a záleží na vašom konaní čí budem aj naďalej.

Teľo mi scel (eRKej)

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?