Diskriminácia (pracujúcich) Slovákov

Autor: Róbert Katuš | 5.3.2013 o 14:54 | Karma článku: 16,01 | Prečítané:  579x

Keďže už som "extrémista", "rasista", "fašista", "komunista" dokonca aj "antisemita" a možno sa dozviem o sebe ešte niečo ďalšie, tak si dovolím svoj názor k diskriminácii pracujúcich Slovákov:

Väčšina normálne rozmýšľajúcich ľudí na Slovensku vie, že veľká časť pracuje len preto aby prežili, aby mali čo jesť a kde bývať. Mám už 27 rokov a nepoznám jediného svojho rovesníka, ktorý nebýva u svojich rodičov, ak mal šťastie býva v dome (byte) zdedenom po svojich strých rodičoch, o zopár kamošoch viem, že bývajú v predraženom podnájme, a neviem o nikom, kto si zobral úver, ktorý bude splácať 30 rokov (celý život) a zaplatí napokon 3x pôvodnej sumy, ktorú si požičal. (na byt s 50 m2). Len dodám, že úver si zoberú jedine ľudia, ktorí pracujú v štátnej sfére (policajti, vojaci,...). Normálne rozmýšľajúci človek si to nemôže dovoliť riskovať! Ešte dodám, že mnoho mladých ľudí žije v bytoch štýlom ako na intráku (čím viac ľudí v jednom byte), hlavne krajské mestá (BA, KE). No ako si teda majú založiť rodinu?

A k naším spoluobčanom asi toľko, nech si žijú ako chcú, nech majú 20 detí, ale z mojich daní a odvodov neuvidia ani cent, nie je normálne, aby slušne pracujúci ľudia si nemohli dovoliť kúpiť vlastný byt a zo svojho čistého platu (500eur), lebo odvádzajú ďalších 500 eur tomuto štátu (dane a odvody), aby ich politickí zlodeji prerozdelili tejto zberbe, len tak, lebo majú tmavšiu pokožku!

Upozorňujem treťosektorových odborníkov na ľudské práva, toto nieje rasizmus, je to len ochrana naších peňazí, ktoré musíme podľa zákona odvádzať tomuto systému a o ich užitočné prerozdelenie aj sociálne slabším skupinám obyvateľov, lebo to cigánske dieťa nemôže za to, že sa narodilo v osade, štát sa o neho má patrične postarať, nikde nie je napísané že má posielať peniaze jeho nezodpovedným rodičom.

Ja tu vidím jediné riešenie:

1. žiadne finančné dávky neprispôsobivým občanom, ale 1x teplé jedlo denne + raňajky a večera + balíčky na základnú hygienu (nič viac...)
2. poskytnúť im materiál na stavbu príbytkov a to formou, že si ten, kto ho dostane následne odpracuje. (už žiaden štátom postavený sociálny byt)
3. poskytnúť im drevnú hmotu (3 triedy, ktorá ostane v lesoch po ťažbe) zadarmo(budú si ju zberať celý rok)
4. ak sa pýtate, akú prácu by robili? .... tej práce na Slovensku je toľko, že by ste neverili, treba len otvoriť oči a by ste videli ten odpad, ktorý je po celom Slovensku popri cestách, v lesoch, vodných tokoch atd....ten by mohli zbierať aj 3 roky aj tak by ho nevyzbierali.

Čiže majú kde spať a majú čo jesť, základné životné potreby, kto by odpracoval nad rámec svojích povinností, až následne by dostal aj finančnú odmenu.

Za každú námietku z Bruselu voči týmto zmenám zákonov, Slovensko vyšle vlakom 1 celú osadu (1000 cigánov) do Bruselu nech sa o nich postarajú z platov EUposlancov.


http://www.indymedia.sk/index.php/blog/spolonos/433-kto-je-vlastne-diskriminovany-z-vaich-listov

Ďakujem za pozornosť

Teľo mi scel (eRKej)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?