Poľovnícko-politická mafia.

Autor: Róbert Katuš | 22.2.2013 o 11:17 | (upravené 22.2.2013 o 15:27) Karma článku: 13,89 | Prečítané:  1979x

Každý o tom vie a každý o tom mlčí. Na Slovenskú je bežné, že zo štátnych lesov sa stávajú poľovnícke revíry a zo súkromného vlastníctva sa stáva ešte súkromnejšie, ale len pre politicky spriaznené osoby, nie je vôbec tajomstvo ako v 90-tych rokoch chodili (chodia) okresní papaláši si len tak zastrieľať do lesov v mojom okolí. A určite ste to registrovali aj vo vašom okolí.

Dnes už platí, kto patrí do poľovníckeho klubu, je za vodou (finančne). Mimochodom, viete ako sa dnes hovorí v politickej mafii, ak chcete niekoho zastrašiť?... „že pôjdeme na poľovačku“ tzn. na tej poľovačke, ťa zastrašia (príp. postrelia ťa do nohy, prípadne sa z nej nevrátite živý). Spomeňte si len na bývalého ministra hospodárstva (Palo z Gorily), ten si údajne strelil s malorážkou do nohy.

On si do tej nohy na poľovačke samozrejme nestrelil sám (s malorážkou sa nechodí na vysokú zver a musel by byť veľký umelec, aby si pri čistení dlhej zbrane vedel trafiť do nohy a navyše urobiť čistý priestrel). Že vraj ho držali traja? Pointa kauzy zmenky bola totiž o tom, že ako minister hospodárstva, chcel nadpolovičnú väčšinu, prípadne všetko, lenže vtedajší premiér tiež. Nasledoval princíp "oko za oko, zub za zub, či noha za nohu", následne si Miki  polámal nohu na lyžovačke. V oboch prípadoch boli vykonávateľmi ich vlastní ochrankári, takže výrok "Každý Caesar sa musí báť svojej prétoriánskej gardy" sa tu osvedčil na 100%.

A takýchto prípadov, by sa našlo oveľa viac.

Chcete vedieť, kto tvorí 90% členov poľovníckych klubov? Začnem menovať zhora:

Prezident, ministri (hlavne v súčasnosti), poslanci NRSR, sudcovia(od najvyšších až po okresných), prokurátori (deto), straníci parlamentných strán, primátori miest, starostovia obci, mestský poslanci, policajti (od najvyšších až po radových), „veľkopodnikatelia“, vojaci (hlavne vysokopostavení), štátni zamestnanci, bývalí komunisti a ich potomkovia, proste vrchnosť tohto štátu (jedna veľká zberba).

Človek, aby sa bál chodiť dnes do lesa na prechádzky !

Pravdepodobne niekde na poľovačke v 90-tych rokoch došlo k známej "gentlemanskej dohode" medzi papalášmi, že nikto nikdy z vrcholových politikov (bývalých a súčasných) nepôjde sedieť za svoje zločiny. A platí to dodnes! (Miki neodsúdil Muftyho, Vezír neodsúdil Mikiho a opäť Miki neodsúdil Vezíra ...atd.) ...jedine stále obetovali jedného pešiaka zo svojich radov (Majský...na miesto koho si odsedel?, Černák....za koho sedí?, Vareha...za koho sedí?)

Na záver dodám, že česť všetkým ostatným čestným poľovníkom, ktorí prírodu naozaj milujú zo svojho srdca. (hoc neviem pochopiť, ako dokážu zabíjať tak krásne tvory ako srnce a jelene).

Na záver len dodám, že ak dôjde niekedy k zmene tohto prehnitého mafiánskeho systému, vieme aspoň, kde hľadať. Stačí si zohnať zoznam poľovníkov (oficiálny aj neoficiálny).


Ešte dodám pre vlastnú ochranu, že tento blog je iba čistá fikcia, nič v ňom nie je pravda.

 

 

Teľo mi scel (eRKej)

 

 

menší zoznam poľovníkov http://www.sme.sk/c/6710962/prezident-priznal-ze-bol-na-love-o-postrelenom-sa-vraj-dozvedel-az-neskor.html

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?